Main menu

Dlaczego my?

W każdym stopniu – dokładność i profesjonalizm!

Zajmuję się profesjonalnym projektowaniem schodów już od 2005 roku. Do tej pory wykonałem około kilku tysięcy projektów. Ta liczba mówi sama za siebie – współpracujący ze mną klienci (m.in. zakłady stolarskie, architekci, projektanci wnętrz oraz liczni klienci indywidualni) wracają, ponieważ jestem w stanie zagwarantować fachową obsługę, dokładność w realizacji zleceń i stosunkowo szybki czas wykonania zadania.

Zamawiając w mojej firmie projekt schodów, zyskują Państwo:

 • czas i wygodę – nie muszą Państwo rysować projektu ręcznie,
 • zadowolenie klientów – projekt 3D pokażą Państwo klientom przed rozpoczęciem produkcji,
 • dokładność obliczeń – profesjonalny program Staircon zapewni niezawodność,
 • nowatorskie pomysły – łączę estetykę z jakością i komfortem użytkowania!

Projekty schodów dostosowuję do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Z łatwością przekształcę Państwa pomysł na schody w szczegółową i fachową wizualizację 3D oraz szablony w skali 1:1 albo sam stworzę odpowiedni dla Państwa autorski projekt schodów wewnętrznych lub zewnętrznych.

Do projektowania schodów używamy innowacyjnego programu Staircon, który gwarantuje dokładność konstrukcji i redukcję błędów, kalkuluje koszty i sporządza dokładną dokumentację warsztatową. Program może być skonfigurowany pod każdą metodę wytwarzania i użyty również do sterowania maszynami CNC. Dzięki zaawansowanym funkcjom praca w programie Staircon umożliwia także zabawy z kształtem i wyglądem schodów.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z dokładną ofertą projektowania schodów oraz cennikiem.

Łukasz Lerka

Wizualizacje 3D

Obejrzyj moje prace na dwa sposoby:

 • Online
 • Zapraszam do obejrzenia wizualizacji moich projektów w 3D. Także w tablecie i telefonie komórkowym. W razie problemów z otwarciem strony należy zainstalować przeglądarkę Google Chrome.

  ZOBACZ

  PROSTAIR
  by prostair.pl
  on Sketchfab

 • Offline
 • Wymagana jest instalacja wtyczki o2c.