Main menu

Dlaczego my?

W każdym stopniu – dokładność i profesjonalizm!

Zajmuję się profesjonalnym projektowaniem schodów już od 2005 roku. Do tej pory wykonałem około kilku tysięcy projektów. Ta liczba mówi sama za siebie – współpracujący ze mną klienci (m.in. zakłady stolarskie, architekci, projektanci wnętrz oraz liczni klienci indywidualni) wracają, ponieważ jestem w stanie zagwarantować fachową obsługę, dokładność w realizacji zleceń i stosunkowo szybki czas wykonania zadania.

Zamawiając w mojej firmie projekt schodów, zyskują Państwo:

  • czas i wygodę – nie muszą Państwo rysować projektu ręcznie,
  • zadowolenie klientów – projekt 3D pokażą Państwo klientom przed rozpoczęciem produkcji,
  • dokładność obliczeń – profesjonalny program Staircon zapewni niezawodność,
  • nowatorskie pomysły – łączę estetykę z jakością i komfortem użytkowania!

Projekty schodów dostosowuję do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Z łatwością przekształcę Państwa pomysł na schody w szczegółową i fachową wizualizację 3D oraz szablony w skali 1:1 albo sam stworzę odpowiedni dla Państwa autorski projekt schodów wewnętrznych lub zewnętrznych.

Do projektowania schodów używamy innowacyjnego programu Staircon, który gwarantuje dokładność konstrukcji i redukcję błędów, kalkuluje koszty i sporządza dokładną dokumentację warsztatową. Program może być skonfigurowany pod każdą metodę wytwarzania i użyty również do sterowania maszynami CNC. Dzięki zaawansowanym funkcjom praca w programie Staircon umożliwia także zabawy z kształtem i wyglądem schodów.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z dokładną ofertą projektowania schodów oraz cennikiem.

Łukasz Lerka

Wizualizacje 3D

Obejrzyj moje prace na dwa sposoby:

  • Online
  • Zapraszam do obejrzenia wizualizacji moich projektów w 3D. Także w tablecie i telefonie komórkowym. W razie problemów z otwarciem strony należy zainstalować przeglądarkę Google Chrome.

    ZOBACZ

  • Offline
  • Wymagana jest instalacja wtyczki o2c.